Ã–VRIGT / Mattor / Yazd 7962009

nr 796 2009

Yazd

Tidigt 1900-tal, 205x325

Kondition: jämnt ställvis hårdare slitage

Utrop:

5.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 10 december 2012
kl 18:24:26

9/12 11:03:01 1      1.500 kr
10/12 17:35:23 2      Vinnande bud